+ (372) 60 63 212
My cart: 0 empty

Sinitta on maailma suurimate turbokompressori tootjate ametlik turustaja. Pakume turbokompressoreid tootjatelt: Garrett Advancing Motion (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) ja BorgWarner Turbo System (Schwitzer, KKK).

Meie pakume turbokompressoreid võidusõiduautodele, sõidu- ja veoautodele, ehitus- ja põllumajandustehnikale, paatidele ag aka eriotstarbe mootoritele. Pakume ka originaalseid turbokompressorite südamike, tehase romondikomlekte ja suure valiku turbo originaalvaruosi.

Suurt edu selles valdkonnas aitavad meile kaasa kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes tunnevad hästi tootmise üksikasju, ekspluatatsiooni-, hooldus- ja remonditehnoloogiat aga ka ettevõtte juhtkonna tihedad suhted eelnimetetud suurimate turbokompressorite tootjatega. See võimaldab meil hoida laia valikut uusi turokompressoreid, et pakkuda need teile kõige soodsama hinnaga. Peaaegu kõik meie klientide taotlused on rahuldatud nende esitamise päeval.

Käesolevate kataloogide järgi, aitavad meie spetsialistid teil kiiresti leida sobiva turbo või sellele vajalik remondikomplekt iga kindla sõiduki margi ja mudeli jaoks.

Rohkem informatsiooni turbokompressorite kohta võite leida meie veebilehel vastavas kohas.

Kui olete huvitatud meie toodetest, teil on küsimusi, millele te meie veebilehelt ei leidnud, teil on raske valida õiget turbokompressorit, või soovite selgitada mingi konkreetse turbo laoseisu või hinda, helistage meile ja me anname teile professionaalse nõustamise.

Sinitta jätkab turbokompressorite Garrett, Holset, BorgWarner (Schwitzer, KKK) edasimüüjate võrgustiku arendamist ning pakub teeninduskeskustele ja automüügiettevõtetele koostöö võimalust. Hulgimüüjatle on meil eritingimused nii hindade kui ka makse osas. Võtke meiega ühendust - “Kontaktid”.

 

Searching...